KORRALDUSMEESKOND

Krista Pegolainen-Saar
Üldjuht
Tel: 555 33 990
kristapsaar@gmail.com
Asko Berens
Külastuskaart
Tel: 5331 5431
info@navicup.com

 

Kersti Habakukk
Visuaalide kujundaja
Tel: 56950093
itsrek33@hot.ee
Marianne Ubaleht
Kommunikatsioonijuht
Tel: 56923290
marianne@maalelamisepäev.ee
Taavi Rauniste
Koduleht
Tel: 5252971
taavi@blender.ee

JUHTRÜHM

Krista PegolainenViljandimaa
Erich PalmViljandimaa
Maido NõlvakRakvere vald
Roomet SõrmusPõllumajandus ja Kaubanduskoda
Mari KirssMaaeluministeeriumi esindaja
Leho VerkMaaelu Edendamise SA
Geilis PihelEestimaa talupidajate Liit
Urmas KaseRahandusministeeriumi esindaja
Reve LamburMaaeluvõrgustik
Raivo KüütSiseministeeriumi esindaja
Triin KallasEesti Leader Liit
Asko BerensOÜ Navicup
Kalle ToometEesti Linnade ja Valdade Liit
Raul Rosenbergettevõtja ja ekspert

OSALEVATE VALDADE KONTAKTISIKUD

ValdKontaktisikE-postTelefon
Anija valdVeiko Veiertkultuurikeskus@anija.ee5158124
Elva valdSirli Pipparsirli.pippar@elva.ee58377930
Haapsalu linnMaire VilbasMaire.Vilbas@haapsalulv.ee
Häädemeeste vald Aire Kallas-Maddison aire.kallasmaddison@haademeeste.ee 53585406
Järva valdArnika Tegelmannarnika.tegelmann@jarva.ee5175929
Kehtna valdSeily Sõgel-Raidseily@kehtna.ee53305125
Kihnu valdMaarja Karjammaarja.karjam@kihnu.ee4469910
Kose vald Margit Eerik margit@kose.ee 6339306; 53594233
Lääne-Nigula Varje Paaliste varje.paaliste@laanenigula.ee 4724653, 56469191
Nõo vald Liia Sirel liia.sirel@gmail.com55620860
Põhja-Sakala vald Sirje Fedjuksirje.fedjuk@pohja-sakala.ee5172067
Põhja-Pärnumaa vald Tarvi Tasane tarvi.tasane@pparnumaa.ee 53363794
Rakvere vald Siiri Saarmetssiiri.saarmets@rakverevald.ee53364604
Rapla vald Anne Leht anne.leht@rapla.ee 5258191
Saaremaa valdKäthe Pihlak Kathe.pihlak@saaremaavald.ee 58845556
Tori valdKatariina VaabelKatariina.vaabel@torivald.ee58666327
Türi valdElar Niglaselar.niglas@tyri.ee53056120
Valga vald Marika Muru marika.muru@valga.ee 53049805

Maal elamise päeva korraldustoimkonda kuuluvad:

Eesti Külaliikumine Kodukant, Eesti Leader Liit, Maaeluvõrgustik, Maaelu Edendamise Sihtasutus, Rakvere vald, Põllumajandus- ja kaubanduskoda, EestimaaTalupidajate Keskliit, MTÜ Partnerlus.