KORRALDUSMEESKOND

Krista Pegolainen-Saar
Üldjuht
Tel: 555 33 990
krista@kodukant.ee
Airi Hallik-Konnula
Kogemuslood
Tel: 5206001
airi.hallik@gmail.com
Asko Berens
Külastuskaart
Tel: 5331 5431
info@navicup.com

 

Kersti Habakukk
Visuaalide kujundaja
Tel: 56950093
itsrek33@hot.ee
Marianne Ubaleht
Kommunikatsioonijuht
Tel: 56923290
marianne@maalelamisepäev.ee
Taavi Rauniste
Koduleht
Tel: 5252971
taavi@blender.ee

JUHTRÜHM

Krista PegolainenEesti Külaliikumine Kodukant
Erich PalmViljandimaa
Maido NõlvakRakvere vald
Roomet SõrmusPõllumajandus ja Kaubanduskoda
Mari KirssMaaeluministeeriumi esindaja
Leho VerkMaaelu Edendamise SA
Geilis PihelEestimaa talupidajate Liit
Urmas KaseRahandusministeeriumi esindaja
Reve LamburMaaeluvõrgustik
Raivo KüütSiseministeeriumi esindaja
Triin KallasEesti Leader Liit
Asko BerensOÜ Navicup
Kalle ToometEesti Linnade ja Valdade Liit

OSALEVATE VALDADE KONTAKTISIKUD

ValdKontaktisikE-postTelefon
Anija valdElvis Hrupakultuurikeskus@anija.ee58553665
Elva valdSirli Pipparsirli.pippar@elva.ee58377930
Haapsalu linnMaire VilbasMaire.Vilbas@haapsalulv.ee
Hiiumaa vald Kärolyn KivistikKarolyn.kivistik@hiiumaa.ee53464683
Häädemeeste vald Aire Kallas-Maddison aire.kallasmaddison@haademeeste.ee 53585406
Järva valdTriin TippiTriin.tippi@jarva.ee5207938
Kehtna valdKatrin Kuum katrin.kuum@kehtna.ee56214632
Kohila valdMerle Beljäevmerle.beljaev@kohila.ee53423483
Kose vald Margit Eerik margit@kose.ee 6339306; 53594233
Lääne-Nigula Varje Paaliste varje.paaliste@laanenigula.ee 4724653, 56469191
Mustvee valdJulija Artjušenkovajulija.artjusenkova@mustvee.ee
Nõo vald Liia Sirel liia@nvv.ee 51914119
Põhja-Sakala vald Evelyn Härm evelyn.harm@pohja-sakala.ee53405835
Põhja-Pärnumaa vald Tarvi Tasane tarvi.tasane@pparnumaa.ee 53363794
Raasiku valdJuta AsujaJuta.asuja@raasiku.ee53328508
Rakvere vald Siiri Saarmetssiiri.saarmets@rakverevald.ee53364604
Rapla vald Anne Leht anne.leht@rapla.ee 5258191
Saaremaa valdKäthe Pihlak Kathe.pihlak@saaremaavald.ee 58845556
Setomaa valdUlvi OperUlvi.oper@setomaa.ee57869861
Tori valdKatariina VaabelKatariina.vaabel@torivald.ee58666327
Türi valdElari HiisElari.Hiis@tyri.ee53402901
Valga vald Marika Muru marika.muru@valga.ee 53049805

Maal elamise päeva korraldustoimkonda kuuluvad:

Eesti Külaliikumine Kodukant, Eesti Leader Liit, Maaeluvõrgustik, Maaelu Edendamise Sihtasutus, Rakvere vald, Põllumajandus- ja kaubanduskoda, EestimaaTalupidajate Keskliit, MTÜ Partnerlus.