Millal? 26. aprillil 2014 kell 11-18

Kus? Tartu südalinnas Turu spordihoones (Turu tn 8, Tartu)

Kellele? Kõigile, kes unistavad maal elamisest. Mess on tasuta.

Mis toimub? Kogukonnad tutvustavad ennast ja oma piirkonda ning sealseid  elamis-, õppimis- ja töötamisvõimalusi. Saab lisa pärida ja aru pidada  seminaril „Miks just maale?“ , põnevaid isiklikke lugusid kuulata ja messi kohvikus maiustada.

 

Maaelu pakub võrratut elukeskkonda ja täiuslikku lapsepõlve. Tule uuri, kus võiks Sinu unistuste kodu ja sõbralik kogukond Sind oodata – esindatud on kõik Eesti maakonnad!

Kohal on 55 kogukonda üle Eesti: Abja, Alatskivi, Albu, Ambla, Antsla, Avinurme, Emumäe, Halliste, Helme, Hiiumaa (Emmaste, Käina, Pühalepa, Hiiu), Hummuli, Imavere, Juuru, Järva-Jaani, Kareda, Karksi, Kehtna, Koeru, Koigi, Kolga-Jaani, Korbe, Kuusalu, Kärla, Käru, Laekvere, Leisi, Lääne-Nigula, Mikitamäe, Misso, Muhu, Mõisaküla, Märjamaa, Orava, Orissaare, Otepää, Pöide, Rannu, Roosna-Alliku, Rõuge, Saare, Sangaste, Suure-Jaani, Sõrve, Tamsalu, Torma, Türi, Tarvastu, Tõrva, Tõstamaa, Urvaste, Varstu, Vastseliina, Vigala, Viljandi, Väike-Maarja ja Värska.

Messil ootavad Sind vahvad eesti inimesed, kes soovivad jagada oma rõõmu ja teadmisi maal elamisest ning kes loodavad leida endile uusi toredaid ja hakkajaid naabreid. Tartus näeme!

Kui Sul tekib küsimusi, võta julgesti ühendust Evelyn Tõnistega kas meilitsi evelyn.toniste@maale-elama.ee või helista 5043391.

Kuidas kohale tulla? Mess toimub Tartus, Turu tn 8 spordihoones, otse bussijaama ja Aura veekeskuse vahel. Sinna on hõlbus tulla nii bussiga (Tartu bussijaamast vaid 300 m) kui autoga (Tartus on laupäeviti parkimine tasuta). Sissepääs on spordihoone Ahhaa-poolsest küljest!


Ava suuremal kaardil