Mess „Maale elama“ toimub 11. aprillil 2015 kell 10.00 – 17.00 Tallinnas, Kalevi Spordihallis, Juhkentali 12.

Aasta teema “Maale ettevõtjaks”. 2015. aastal keskendub mess ettevõtlike inimeste tähelepanu võitmisele. Sellega seoses soovitame kogukondadel anda messil rohkem infot ettevõtluskeskkonna ja võimaluste kohta.

Teemat toetavad veel kaks messil toimuvad tegevust – ettevõtlusideega külastajaid toetav Ettevõtluskohvik  ning seminar “Maale ettevõtjaks”.

Messi osavõtutingimused leiate siit..

Logod ja bännerid. Osalejad võivad kasutada “Maale elama” logo oma messipinnal, kodulehel ja reklaammaterjalidel. Palume kõigil osalejatel oma kodulehel kuvada “Maale elama” reklaambänner, mis oleks omakorda on suunatud maale-elama.ee kodulehele. Maale-elama logod ja bännerid on allalaetavad siit.

Majutusvõimalused. Juhul kui vajate majutusvõimalust Tallinnas 10. aprill, siis oleme Teile eelbroneerinud kaks soodsat majutuskohta: Tallinna Teeninduskooli Hostel TEKO (Lastekodu 13) ja Center Hotell (Narva nmt 24 / Kreutzwaldi 2). Täpsem info osavõtutingimustes.

Simman Messil osalevatele kogukondadele toimub eelmisel õhtul tasuta sissepääsuga simman Kochi Aidas, kus esinevad Ansambel Untsakad ja rahvamuusikakollektiiv Kratt.

Soovitused kogukondadele. Häid soovitusi, kuidas messiks valmistuda, messil tegutseda ning mida teha peale messi, saate ettekandes “Messiks valmis”.

Osalevad kogukonnad. Sel aastal tutvustavad end messil 55 kogukonda. Nende nimed ja kohad messihallis leiad messiskeemilt.

Lae alla messiskeemi ja parkimise.pdf (296 KB)

messiskeem

parkimine