… ja leia endale head naabrid!

mess_1

Millal? 11.aprill 2015, kell 10.00 – 17.00

Kus? Tallinnas, Kalevi Spordihallis (Juhkentali 12)

Kellele? Kõigile, kes unistavad maal elamisest.

Mis toimub?  Sind ootavad vahvad inimesed Eestimaa kogukondadest, kes soovivad jagada oma rõõmu ja teadmisi maal elamisest ning kes loodavad leida endile uusi toredaid ja ettevõtlikke naabreid. Kogukonnad tutvustavad ennast ja oma piirkonda, sealseid ettevõtlus- ja töötamisvõimalusi, elukohti ja teenuseid.

Ettevõtlushuviga külastajaid ootame Ettevõtluskohvikusse ning seminarile „Maale ettevõtjaks“. Messilt leiab ka meistreid, käsitöölisi ja kohaliku toidu pakkujaid.

Messi eelõhtul, 10. aprillil, toimub simman.

Kes on kohal? Messiboksides tutvustavad end  53 kogukonda. Tutvu nendega ning leia endale sobiv!

Harjumaa: Kuusalu vald; Hiiumaa: HiiuPühalepa, Emmaste ja Käina vald; Ida-Virumaa: Iisaku vald, Avinurme vald, Illuka vald; Jõgevamaa: Põltsamaa linn ja Põltsamaa vald, Torma vald, Saare vald; Järvamaa: Türi vald, Imavere vald, Koeru vald, Kareda vald, Koigi vald, Järva-Jaani vald; Läänemaa: Lääne-Nigula vald, Lihula vald; Lääne-Virumaa: Kadrina vald, Väike-Maarja vald, Emumäe kogukond; Põlvamaa: Värska vald, Kõlleste vald; Pärnumaa: Korbe kogukond (Halinga vald), Lavassaare ja Lindi küla (Audru vald) , Saarde vald, Tõstamaa vald; Raplamaa: Vigala vald, Kaiu vald, Juuru vald, Kehtna vald, Käru vald, Rapla vald, Märjamaa vald; Saaremaa: Muhu vald, Leisi vald, Valjala vald, Lääne-Saare vald, Kõljala külaselts (Pihtla vald), Sõrve kogukond; Valgamaa: Otepää vald; Viljandimaa: Suure-Jaani vald, Kolga-Jaani vald,  Viljandi vald; Võrumaa: Haanja vald, Rõuge vald, Antsla vald, Urvaste vald, Misso vald, Vastseliina vald.

Lae alla messiskeemi ja parkimise.pdf (296 KB)

messiskeem

parkimine

 

Vaata, mida tehti “Maale elama” messil eelmisel aastal: