Kärajad + Lean Coffee!

Eestlased on asju aegade algusest saadik arutanud kärades – nii ammuses filmis “Malev” kui ka jääkeldris, rääkimata vanemast ajaloost.
Kutsume teidki Maale Elama messil kokku, et koos üks korralik kaasaegne käramissessioon teha. Mis teemadel kärame, on juba osalejate otsustada. Käramise edukaks ja tulemuslikuks läbiviimiseks teeme seda maailmakuulsa Lean Coffee meetodil, mis on kasutusel IT-sektoris.
Garage48 HUB Ideepõllu eesmärgiks on julgustada inimesi koos genereerima ideid, mis aitaks maal elamist muuta paremaks, läbimõeldumaks ja edukamaks.
Mis on Lean Coffee? Tegemist on töömeetodiga, mille abil on võimalik päris palju teemasid läbi arutada väikestes gruppides. Iga grupis osaleja pakub välja ideid, mida võiks arutada ja kirjutab selle paberile. Seejärel annavad kõik osalejad teemadele hääli ning kõige esimesena hakatakse arutama kõige rohkem hääli saanud teemat. Hiljem, kui arutlemise aeg on täis saanud, võib otsustada, kas arutada sama teemat edasi või võtta laualt järgmine.
Tasakaalustatud arutelu nimel oleme kutsunud osalema ka särtsakaid maaelu realiste, optimiste ja spetsialiste, kes reisivad eri arutelugruppide vahel.
Kindlasti tekib Ideepõllul häid ideid, mida saab edasi arendada. Ürituse lõpus anname ka ülevaate, kust erinevate ideedega abi võiks saada.

Näiteid, mida arutada:
Kas idüll maal sobib kokku startupiga?
Kuidas muuta mõttemalle?
Kuidas populariseerida rahvusmustreid ja rahvuskultuuri noorte seas?

Aeg: 12:00 – 15:00
REGISTREERU KOHE!

 

Täpsem päevakava tulemas.